piątek, 30 grudnia 2011

Na kontrolny spis

zawartości bloga, inaczej zwany remanentem, nastał stosowny czas i okoliczności sprzyjające. Koniec roku to okres bilansów, refleksji i postanowień. Nic z tych rzeczy robić jednak nie będę, bo zazwyczaj postanowienia noworoczne mają się nijak do życia. Bilans to suma czegoś, a blog prowadzę dla przyjemności, nie dla rywalizacji, więc bez cyfr i porównań będzie.
Z największą serdecznością i ciepłem myślę o osobach odwiedzających blog i pozostawionych komentarzach. Dzięki tym odwiedzinom i życzliwym słowom czuję się wśród ludzi. Nie doskwiera aż tak bardzo samotność, która coraz częściej staje się moim udziałem. Część tych wspaniałych osób jest ze mną od czasu onetu, część poznałam już na bloggerze. Wasze komentarze, uwagi, zawsze ciepłe i serdeczne, dodają sił w niejednej trudnej chwili. Z całego serca za to dziękuję:
Także dziękuję pięknie Mojej Ulubionej Dziewczynie, córce Poli, za piękne fotki Jej autorstwa zamieszczone w postach, TU i TU.


Z okazji nadchodzącego nowego, 2012 roku życzę wszystkim

DO SIEGO ROKU


7 komentarzy:

 1. Dziękując Ci za Życzenia pragnę Tobie Życzyć Wspaniałego Tego Nadchodzącego Nowego Roku.Bez poczucia samotności i bez trudnych chwil.
  Tego Ci Życzę z całego serca

  OdpowiedzUsuń
 2. Juto, gorąco dziękuję za życzenia. W 2012 Roku życzę Ci 366 szczęśliwych dni.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego w nowym roku!
  Bardzo lubię zaglądać do Ciebie.
  Ja mam od lat to samo postanowienie - że kupię sobie karnet na basen, ale jakoś nic z tego nie wychodzi. Może czas po prostu wybrać się do kasy i sobie go nareszcie kupić, he he?
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęśliwego wskoku do Nowego 2012 Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Agato Adelajdo, Zula, Mona, dziękuję. Życzę Wam dobrego 2012 Roku.

  OdpowiedzUsuń